SUCCESS & GROWTH - LANGUAGE SCHOOL

KURSY SPECJALISTYCZNE

(dla osób wyjeżdżających za granicę)

Jest to propozycja dla osób planujących wyjazd za granicę oraz chcących nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności w zakresie wybranego języka. Założeniem kursu jest czynne przyswojenie przez słuchaczy jak największej ilości słów, zwrotów i wyrażeń umożliwiających efektywną komunikację w środowisku pracy, jak i w życiu codziennym. W trakcie zajęć kursanci wykonują różnorodne aktywizujące ćwiczenia związane z porozumiewaniem się w miejscach publicznych - dworzec, lotnisko, sklepy, poczta, przychodnie lekarskie, a także w przypadku poszukiwania mieszkania, pracy lub np. zakładania konta bankowego.

Nasze kursy odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub prowadzonych w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu z uczniów poświęcamy niezbędną ilość uwagi i dajemy możliwość swobodnej wypowiedzi. Zajęcia odbywają się w wymiarze od 2 do 6 godz. lekcyjnych tygodniowo i rozpoczynają się po zawiązaniu grupy. Intensywność oraz długość kursu ustala się w zależności od preferencji słuchaczy. 

KONTAKT

SUCCESS & GROWTH - LANGUAGE SCHOOL

ul. Cieszyńska 27, 43-440 Goleszów
tel.: +48 727 934 801
tel.: +48 607 162 196
e-mail: info@szkolajezykowa-goleszow.pl