SUCCESS & GROWTH - LANGUAGE SCHOOL

KOREPETYCJE Z PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

(język polski)

Edukacja to nieodzowna część życia człowieka. Szkoły to miejsca, do których ludzie uczęszczają po to, aby zdobyć wykształcenie i stać się wartościowymi członkami społeczeństwa. Jednak są takie chwile, kiedy podczas swojej ścieżki edukacyjnej trafiają na przeszkody. Wiadomo, że z upływem lat nauki jest coraz więcej. A nierzadko określone przedmioty sprawiają trudności. Nie każdy radzi sobie z nauką matematyki lub innych przedmiotów. Są uczniowie, którzy piszą fantastyczne wypracowania, a rachunki są dla nich prawdziwą zmorą.

Na szczęście na kłopoty szkolne jest rada. A są nią korepetycje z określonego przedmiotu. W naszej szkole korepetycje są udzielane z wielu różnych przedmiotów. Nasi wykwalifikowani nauczyciele czekają na Ciebie w naszej szkole lub przyjadą do Ciebie do domu.

 

Dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentów

 • Język polski

 
Zajęcia obejmują:

 • nadrabianie zaległości,
 • powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy,
 • pogłębianie wiadomości,
 • zastosowanie zdobytych umiejętności,
 • sprawdzanie i utrwalanie wiadomości,
 • przygotowanie do egzaminów.

 
Gwarantujemy:

 • wysoki poziom nauczania
 • indywidualne podejście do ucznia
 • miłą atmosferę nauki

 
Zajęcia obejmują:

 • 1 lekcja / 60 min w placówce szkoły - 35 zł
 • 1 lekcja / 60 min z dojazdem do ucznia - 45 zl

KONTAKT

SUCCESS & GROWTH - LANGUAGE SCHOOL

ul. Cieszyńska 27, 43-440 Goleszów
tel.: +48 727 934 801
tel.: +48 607 162 196
e-mail: info@szkolajezykowa-goleszow.pl